... do posledního šroubku

Spojovací a kotvící materiál pro stavby

... s námi dosáhnete výše

Materiál pro dřevěné konstrukce

... víme co dřevo potřebuje

Materiál dle DIN, ČSN, ISO

... pro nás není nic oříšek

Izolační a těsnící materiál 

... univerzální použití

Nástroje a příslušenství

... s dlouholetou tradicí

Služby a servis

Strojírenství, zámečnictví, kovovýroba, ocelové konstrukce, ploché střechy a fasády, dřevěné konstrukce, tesařské práce, opláštění hal, údržba, výroba, montáž s LINK CZ.

Kolektiv, který aktivně pracuje pro Vás, řeší vaše požadavky do posledního šroubku.

Nabízíme přesné dodávky na počet požadovaných kusů. Rychlou emailovou i telefonickou komunikaci. Dodávky materiálu automobily našeho vozového parku či nasmlouvanými dopravními službami od zasílání balíku kurýrem po paletovou přepravu a to i přímo na stavbu.

Pro firmy provádějící rekonstrukce plochých střech a zateplení fasád nabízíme provedení výtažné zkoušky a doložení protokolu o jejím výsledku. Návrh kotevního plánu. Nabídka předpokládaného materiálu k realizaci a doporučení kotvení detailů včetně stavební chemie.

Technická podpora od výrobců, doložení certifikátů.

Spojovací materiál

Dodáváme veškeré typy dle norem DIN, ČSN, ISO. Mezi naše přednosti se řadí rychlost a pružnost. Rozbalujeme a zasíláme také přesná množství. Umíme různé povrchy, pevnosti, kusovou výrobu…

Pro ploché střechy

Provedeme výtažné zkoušky, vyhotovíme protokol a návrh kotevního plánu nebo zařídíme detailní statický výpočet. Poté následuje rychlá expedice materiálu přímo na stavbu nebo do Vašeho skladu. Více informací Vám rádi poskytneme, kdykoli se na nás můžete obrátit. V kontaktech si vyberte manažera prodeje a ten se Vám bude rád věnovat.

Fasády

Zateplování objektů patří a bude patřit k významným oborům stavebnictví v následujících letech. Přichystali jsme pro Vás nadstandardní péči a služby. Výtažné zkoušky, doporučení schváleného systémového kotevního prvku a individuální cenové nabídky. Odvětrávané fasády, kontaktní zateplovací systém a příslušenství včetně vrtání - tato naše specializace Vám pomůže ušetřit čas a peníze.

Ocelové konstrukce, haly a jejich opláštění

V tomto oboru z naší nabídky zaujmou především šrouby dle norem DIN určené pro ocelové konstrukce a šrouby určené pro pokládku trapézových plechů a opláštění sendvičovými panely. Protože spolupracujeme s realizačními firmami a často se od nich učíme, umíme zásobit také dalším materiálem potřebným na stavbě. Pro více informací Vám již poslouží sekce kontakty, kde si můžete vybrat svého manažera prodeje, který se o Vás rád postará.

Dřevostavby

Patříme mezi nejvýznamější prodejce produktů světové špičky firmy Rothoblaas. Máme největší skladové zásoby v ČR a nabízíme bezproblémovou komunikaci pro Vaše objednávky. Stojí za námi velmi povedené reference i spousta spokojených zákazníků, tak nás neváhejte kontaktovat. S námi se dohodnete.

Stavební chemie

Den Braven, Váš partner pro dodávku systémových řešení pro stavebnictví i průmysl.
Společnost Den Braven Sealants je již přes 40 let předním světovým dodavatelem systémových řešení stavební chemie a technických aerosolů nejvyšší kvality. Našim zákazníkům nabízíme nejen širokou škálu skladem dostupných výrobků, ale také přístup k nejmodernějším typům výrobků a progresivním materiálům, rozsáhlému poradenství a kvalitní logistice.

<<
>>
×