11. 2. 2021

Rothoblaas – spolehlivý partner dřevostaveb

Rothoblaas je italská nadnárodní firma se sídlem v alpské oblasti. Je to lídr ne trhu ve vývoji a v dodávkách řešení špičkových technologií v oblasti dřevostaveb a zejména spojovacího materiálu. Působí v mnoha evropských zemích, ale také v zámoří.

Co o sobě říká společnost Rothoblaas?

Společnost Rothoblaas disponuje vlastním vývojovým oddělením. Vše, co se týče výrobku se u nás vyvíjí interně. Staráme se o celý proces, od nápadu, přes vývoj, až po uvedení výrobku na trh.

Navrhujeme, testujeme, provádíme kontroly výrobků a sledujeme celý proces certifikace. Připravujeme technické karty, konstrukční detaily, vyvíjíme software pro výpočet a kontrolu, nabízíme kompletní poradenství.

Staráme se o marketing, realizujeme katalogy, staráme se přímo o každý aspekt balení a označování. Všemi těmito dovednostmi disponujeme v rámci společnosti.

Od nápadu po uvedení na trh vede dlouhá cesta. Každému kroku na ní věnujeme zaslouženou pozornost:

 • Konstrukční požadavky
 • Návrh nových systémů
 • Experimentální zkoušky
 • Certifikace a quality control
 • Uvedení na trh a komercializace

Podpora koncových zákazníků

Kancelář technické podpory se skládá z poradců a specializovaných techniků. Pomohou vám vyřešit otázky týkající se projektování a zhotovení díla. Pomohou vám i s výběrem správných produktů a řešení.

V kanceláři Rothoblaas se nachází více než 15 vysoce kvalifikovaných techniků, kteří se podílí na tvorbě nových produktů, technických karet, zpracování výpočetních modelů, rozvoji nástrojů na podporu projektování a softwaru.

Projektantům, technikům a montérům můžeme nabídnout poradenské služby, orientované na dosažení maximální efektivity a výkonu z našich produktů. Poskytujeme právní reference, podporu při výpočtech, technickou dokumentaci, doprovodné certifikace a asistenční podporu při instalaci.

Podpora projektantů

Díky snadnému použití našich softwarů můžete snadno analyzovat a lehce ověřit veškeré případy projektových uzlů s využitím široké škály konstrukčních upevnění.

Knihovny konstrukčních prvků dřevěných staveb určených k používání výrobků v součinnosti mezi sebou, aby byl zajištěn maximální strukturální, tepelný, akustický, vzduchotěsný a trvanlivý výkon.

Výrobní program firmy Rothoblaas tvoří:

 • Skryté spoje pro nosníky
 • Spoje pro stěny a budovy
 • Úhelníky, botky a spojovací desky
 • Spoje pro exteriér
 • Kotvy do betonu
 • Upevňovací prvky pro dřevo

Na webu linkcz.cz nabízíme velkou část sortimentu Rothoblaas. Najdete jej zejména v sekci Dřevostavby. Pokud potřebujete konzultaci či jinou pomoc při výběru nejvhodnějších spojovacích a kotvících prvků, kontaktujte nás. Rádi se vám budeme věnovat.

Další aktuality

12. 8. 2021

Novinky v sortimentu Holz Technic

Rádi bychom Vás upozornili na nové produkty z divize Holz Technic. Jedná se především o nové produkty ...

Přečíst

25. 12. 2020

Rozměry vrutů – detail, který dělá rozdíl

Každý detail tvaru vrutu Rothoblaas je analyzovaný a navržený tak, aby se zvýšila účinnost, pokud jde ...

Přečíst