... do posledního šroubku

Spojovací a kotvící materiál pro stavby

... s námi dosáhnete výše

Materiál pro dřevěné konstrukce

... víme co dřevo potřebuje

Materiál dle DIN, ČSN, ISO

... pro nás není nic oříšek

Izolační a těsnící materiál 

... univerzální použití

Nástroje a příslušenství

... s dlouholetou tradicí

Firma LINK CZ je výhradním zástupcem prvků pro kotvení plochých střech...Po mnohaleté úspěšné spolupráci jsme se stali výhradním zástupcem prvků pro kotvení plochých střech od firmy KLIMAS WKRET-MET. Spolupráce v oblasti vývoje, testování, referencí a úspěšných projektů přinesla od letošního ledna zajímavou novinku. Můžeme se tak prezentovat jako výhradní partner a přinést svým zákazníkům větší podporu.

     Klimas Wkręt-met je největším výrobcem vysoce kvalitní kotvicí techniky v Polsku a ve střední a východní Evropě. Již mnoho let definuje standardy v oblasti techniky kotvení. V nabídce firmy jsou mj. vruty pro kotvení v prvcích z PVC, kotvy pro osazení oken a dveří, rámové a univerzální hmoždinky, talířové hmoždinky pro kotvení tepelné izolace, které jsou podstatným prvkem pasivních staveb, kalené a tesařské vruty do dřeva, samovrtné a samořezné vruty do plechu a plechových krytin, mechanické a chemické kotvy, metrické šrouby a vruty, a také kotvící program pro sádrokartonové technologie. Klimas Wkręt-met dodává své výrobky do více než 50 zemí.

Počátky působení společnosti Klimas Wkręt-met se datují od roku 1990. Tehdy se rodí jako pokračování činnosti rodinné firmy, která se zabývala výrobou plastových prvků. Původně šlo o malou dílnu, ve které se, na pouhých 300 m2, nacházelo několik strojů a malý sklad. Od té doby se však mnohé změnilo. K dnešnímu dni má společnost Wkręt-met více než 50 000 m2 výrobních ploch, což představuje několik výrobních hal, a také centrální sklad se systémem vysokého skladování s více než 24 000 paletovými místy. Na další investice je určeno až 100 000 m2!

Je první polskou firmou, která dostala v roce 2005 evropské technické schválení na stavební výrobky. Dnes se může pochlubit 20 takovými schváleními.

LINK CZ tak zařadil mezi vyzkoušené partnery dalšího silného hráče z řad evropských výrobců. Pro zajímavost stojí za shlédnutí video KLIMAS WKRET MET

Provozujeme celkově 4 pobočky v Ostravě, Praze, Brně a na Slovensku.

Pro zájem o spolupráci můžete kontaktovat manažery prodeje, kteří Vám rádi poskytnou také propagační materiály, výsledky testování a zajímavé výhody našich systémů.
<<
>>
×