telefon: +420 702 195 712 - Oprechtice (Paskov) / e-mail: zrunek@linkcz.cz
Ruční AKU svářečka střešních folií

6. 11. 2023

AKU svářečka střešních folií Steinel – Revoluce v bezkabelovém sváření

Ruční AKU svářečka střešních folií se stala jednou z nejnovějších a nejvíce inovativních technologií v oboru. Díky svému jedinečnému provedení a výhodám, které nabízí, se stala první a jedinou akumulátorovou variantou na trhu. S využitím sjednocených aku baterií značky Bosch ProCORE a geniálním řešením vyhřívání se stala ideální volbou pro izolatéry.

 

 

 

 

 

Výhody ruční svářečky střešních fólií:

  • Jediná aku varianta na trhu: Ruční svářečka střešních folií je první a jedinou akumulátorovou variantou na trhu. Tato inovace přináší izolatérům mnoho výhod, jako je snadná přenosnost, eliminace potřeby elektrického připojení a tedy možnost krátkodobé práce na místech, kde není dostupný proud.
  • Sjednocené aku baterie značky Bosch ProCORE: Jedním z klíčových prvků naší ruční svářečky střešních folií je využití sjednocených aku baterií značky Bosch ProCORE. Tyto baterie jsou vysoce výkonné, odolné a mají dlouhou životnost. Díky nim mohou izolatéři pracovat nejen s touto ruční svářečkou, ale také s dalším nářadím využívající baterie Bosch ProCORE, což zvyšuje jejich efektivitu a produktivitu.
  • Skvělé provedení s vyřešeným vyhříváním: Jedním z největších problémů konkurenčních produktů je nevyhovující konstrukce sání a vyhřívání, které není optimální a obrovským podílem snižuje životnost produktu. Naše svářečka střešních folií přichází s geniálním řešením, které tento problém řeší. Sání a topná spirála je umístěna úplně mimo elektroniku a toto provedení umožňuje stabilní výhřev mimo kritická místa svářečky.

Ruční AKU svářečka střešních folií je revolučním produktem, který bude skvělým parťákem nejen pro izolatéry, kterým na střechách pomůže například tam, kde není zajištěn zdroj el. energie, nebo potřebují vyřešit rychlou opravu po výměně střešních vpustí či jiných detailů na střeše.

V nabídce máme také ruční kabelovou variantu, svářecí automat a kompletní příslušenství.
MH7_Hero_done

Další aktuality

22. 4. 2024

Jak správně vybrat vruty

Pro každý účel je potřeba vybrat ten správný a odpovídající vrut. Nic těžkého v tom není. Nicméně ...

Přečíst

14. 3. 2024

Mechanická kotva LE – ZN

Mechanická kotva LE-ZN – vysoce výkonná mechanická kotva pro standardní statické a kvazistatická zatížení, pro ekonomické ...

Přečíst
cs_CZCzech